MENU

Yang Dipertua Office
Photo Name Designation Tel Fax Email
En Osman Bin A Bakar Yang Dipertua 09-6182366 09-6182490 huzairil@terengganu.gov.my
En Wan Saifullizam Bin Wan Jusoh atau Wan Ali Setiausaha 09-6182366 09-6182490 nadiazahira@terengganu.gov.my
Administration And Secretariat Division
Photo Name Designation Tel Fax Email
Pn Hafidah binti Ahmad Shah Pn Wan Rohani Binti Wan Mahmood Pembantu Tadbir Kanan (N22) 09-6182366 09-6182490 hafidah@terengganu.gov.my
Enforcement Division
Photo Name Designation Tel Fax Email
En Mohd Azam bin Arsad En Mahazam Bin Abd Rahman Pembantu Penguatkuasa Kanan (N22) 09-6182366 09-6182490
One Stop Centre Unit
Photo Name Designation Tel Fax Email
Pn Nor Asimah Binti Salleh En Kamalludin bin Nordin Pegawai Perancang Bandar dan Desa (OSC) 09-6182366 09-6182490 asimah84@terengganu.com
En Sukiza bin Adam En Sukiza bin Adam Penolong Jurutera OSC 09-6182366 09-6182490 sukiza@terengganu.gov.my
Information Technology Division
Photo Name Designation Tel Fax Email
Fatimah Azzahra Binti Omar Penolong Pegawai Teknologi Maklumat F29 09-6182366 090-6182490
Assessment And Wealth Management Division
Photo Name Designation Tel Fax Email
En Khalid Bin Awang En Khalid Bin Awang Penolong Pegawai Penilaian 09-6182366 09-6182490 Khalid@terengganu.gov.my
Urban Services And Licensing Division
Photo Name Designation Tel Fax Email
En Arman Bin Alias En Arman Bin Alias Penolong Pegawai Kesihatan & Persekitaran Kanan (U32) 09-6182366 09-6182490 arman@terengganu.gov.my
En Mohd Zahari Bin Ibrahim En Mohd Zahari Bin Ibrahim Penolong Pegawai Kesihatan & Persekitaran 09-6182366 09-6182490 zahari@terengganu.gov.my